Zajímavé odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Přehled vlajek USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Přehled vlajek USA. Zde naleznete například vlajky států Alabama, Rhode Island, Massachusetts, Wisconsin, Arizona, Vermont, Connecticut, Nové Mexiko, Idaho, Illinois, Severní Dakota, Kalifornie, Oregon, New Hampshire, Utah, Delaware, Indiana, Michigan, Oklahoma, Montana, Maryland, Florida, Maine, Mississippi, Washington, Nevada atd.

Klíčová slova: Nejlepší hry pro dívky, zeměpis, pro děti, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Biografie Kate Winslet, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, internetové stránky, zdarma, Velikonoční omalovánka, webové stránky, tipy, Super online kvízy, Federace USA

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Vlajky měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Zlínský kraj apod.

Fórky, frky, vtipné texty, ftipy, černý humor, vtipy

Zkuste vypnout! Fórky, frky, vtipné texty, ftipy, černý humor, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií vtipné citáty, frky o zvířatech, vtipné básničky, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, kameňáky, murphyho zákony, černý humor apod.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Keywords:odkaz, humor, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Vše o Vánocích, Madonna, P, výukové pomůcky, P, Flags of the world countries, doporučujeme, Dopravní značení, URL

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak konvertovat, jak exportovat, jak otevřít, jak převést, jak importovat, v čem upravit, v čem spustit, čím zobrazit, jak vytvořit, jak přehrát soubory těchto typů: hudební audio soubory, grafiku, písma, fonty, internet a web, koncovky souborů, systémové soubory, konfigurační soubory, obrazy disků, video soubory, šablony dokumentů, spustitelné soubory, dokumenty apod.

Super online hry zdarma

Běžte na super online hry zdarma. Naleznete zde Relaxační onlinovky, Karetní hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Akční hry, Sportovní, Postřehové, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Vše o Vánocích - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Vše o Vánocích. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Keramický adventní věnec, Sněhulák, Koledy, Vídeň, Vinná klobása, Bůh, Mrazík, Ježíšek, Wallpaper, Třásně, Vánoční ubrusy, Písnička, Jezulátko, Vánoční svařák, Ježíš Kristus, Jmenovka, Kuba, Vánoční hvězda, Betlém, Dia, Plzeň, Neviňátko, Vánoční prostírání, Láska nebeská, Striezelmarkt, Pastýř, Košíčky, Vánoční stromek, Vánoční ozdoby, Staroměstské náměstí, Křesťanství apod.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Klíčová slova: V, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Super online hry zdarma, Catherine Bell, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, odkazy, multimédia, Cestování po ČR a Evropě, weby, Nejhranější hry online, F, Ilustrační obrázky

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Full HD wallpapery ke stažení - pC tapety pro Windows

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Full HD wallpapery ke stažení. vhodné pro PC, monitor, ultrabook, smartphone, počítač, obrazovka počítače, tablet, mobil, phablet, notebook, displej a pro operační systémy Windows Me, Windows 7, Lubuntu, Linux Xubuntu, Microsoft Windows Vista, Windows 10, Chrome OS, Slackware, Windows XP, BlackBerry OS, Windows 98. Wallpapers na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako oceán, moře, pláže, zvířata, sportovní a závodní auta, fraktály, květiny, flóra, stromy, vesmír, kosmos, Formule 1, Rally, závody aut, velkoměsta a noční život, motorky, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní wallpapery, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, fantasy. Dostupná rozlišení jsou 360x760, 393x786, 1080x1800, 2048x1080, 1152x1920, 3200x1200, 1152x768, 1440x900, 1366x1024, 1600x900, 1800x1440, 1280x960, 3200x1800, 854x480, 375x812, 750x1334 atd.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, země Afriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země východní Asie, ostrůvky Oceánie apod.

Klíčová slova: pro dospělé, linky, Stručný slovník pojmů a termínů, Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám, Hry pro dívky online, Nejlepší zeměpisné kvízy, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Úspory a spoření, kuriozity, Tapety na PC zdarma ke stažení, Online hry pro děti zdarma

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Vše o Vánocích - online vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Vše o Vánocích. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční přání, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Film, Vánoční koule, Historické ozdoby, Kameňák, Drážďany, Anděl, Windows, Tichá noc, bezlepkové cukroví, Německy, Keramika, Hostina, Štěstí, Vánoční dekorace, Husarské knoflíky, Desktop, Samolepky, Keramický adventní věnec, Osvětlení do oken, Filmy, Santa Claus, Jmenovka, Ježíš Kristus, Rostliny, Vánoční ozdoby, Skleněné ozdoby, Pro děti, K Vytisknutí, Linecká kolečka, Tablet, Vykrajovátka apod.

Anekdoty, ftipy, vtipy, kameňáky, fóry, vtípky

Zkuste vypnout! Anekdoty, ftipy, vtipy, kameňáky, fóry, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Windows, Vtipy o Pepíčkovi, O Slovácích, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, O manželství, O zvířátkách, Frky ze života, Frky o tchýních, Vtipy o doktorech, Vtipy o Bohu, O škole, O Somálcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O mužích, O Němcích, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky, O důchodcích, O ekonomech, Vtipy o policajtech apod.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Klíčová slova: zdroje informací, info, A, F, Přehled formátů souborů, Blahopřání k MDŽ, počítače, hyperlinky, volný čas, Tapety na PC ke stažení, Online testy zdarma, zadarmo, Obrázky k svátku, textová přání k jmeninám, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Kontrola z finančního úřadu: Přijde úředník z berňáku na pravidelnou roční inspekci hospodaření do synagogy. Prochází se tam s rabínem a hledá, co by mu vytknul. Úředník: "Koukám, že tu máte hodně svíček. Co děláte s tim voskem, co z nich odkapává?" Rabín: "Ten sbíráme do krabice a plné krabice pak posíláme do svíčkárny a oni nám za to jednou do roka dají krabici svíček grátis." Úředník: "No dobře, ale koukám, že tady hodně jíte macesy. Co děláte s těma drobečkama, co z nich padají?" Rabín: "Ty zametáme, dáváme do krabic, které posíláme do pekáren a pekárny nám pak jednou do roka pošlou krabici macesů zdarma." Úředník: (Už vážně neví, co by mu vytknul, tak se vytasí s posledním trumfem) "A co ty obřízky, co tu provádíte, co pak děláte s těma předkožkama?" Rabín: "No tak ty taky sbíráme do krabice a pak je posíláme na berňák." Úředník: "Proboha a proč je posíláte k nám na berňák?" Rabín: "No protože oni nám pak jednou do roka pošlou takovýho čuráka, jako jste vy!"

A teď mě vyfoť na té skále.

V parku stojí socha děvčete a hocha. S neskrývanou rozkoší každou noc tu sousoší.

Další odkazy:

Luis Suárez calciatore
Odkazy na užitečné webové stránky
Přání k jmeninám
Naše tipy na zajímavé stránky
Rihanna
Zajímavé internetové odkazy
Jakarta city
Linky na partnerské weby
Vlajka Moravy
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Fernando José Torres Sanz

Děkujeme vám za vaši návštěvu.