Tipy na zajímavé weby, cestování, hry a informace

Na tomto místě uvádíme odkazy na doporučené internetové stránky.

Nejlepší pozadí na plochu zdarma - pozadí na plochu PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Nejlepší pozadí na plochu zdarma. můžete využít v smartphone, notebook, počítač, obrazovka počítače, phablet, monitor, PC, tablet, mobil, ultrabook, mobilní telefon a pro operační systémy Linux Fedora, Microsoft Windows 8, Linux Ubuntu, Mac, Windows 7, Windows 95, Red Hat Linux, Windows 2000, Windows XP, Windows Server 2012, Linux Xubuntu. Tapety na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a Abstraktní, auta, dopravní prostředky, květiny, kytky, Velikonoce - velikonoční tapety, letadla, vesmír, planety, galaxie, psi a štěňátka, budovy a stavby, moře, oceány, pláže, Roztomilá zvířátka, hudební tapety, sportovní pozadí, hry a herní wallpapery, rostliny, jídlo a nápoje, motorky, motocykly, noční města, voda a bubliny, vojenské Army tapety a zbraně. Zvolit si můžete z velikostí 1280x1024, HD 1280x720, 800x600, 1200x1920, 1024x600, 2560x2048, 375x812, 1152x1920, 1600x900, 1920x1200, 1440x2560, 854x480, 1680x1050, 1280x960, 1920x1080 Full HD, 2560x1600 atd.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, politické strany a hnutí, týmy NHL, měny, země EU, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, hudební zkratky, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva, země EU, měny, fyzikální jednotky, obecné zkratky, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, týmy NHL, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, okresy České republiky, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Klíčová slova: Staré hry online, humor, hyperlinky, Nejlepší zeměpisné kvízy, Download music, mp3, movies, videos, Online geografické testy zdarma bez registrace, Seznam souborových přípon, Super online hry zdarma, Hanoj, Městské a obecní prapory obcí ČR, Přehled vlajek USA, zeměpis, Kliparty zdarma ke stažení

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Státní prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: Antarktidy, státy Blízkého východu, země jižní Asie, země Severní Ameriky, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země Afriky, státy Střední Ameriky, země východní Asie, země střední Asie apod.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Náš tip, cestování, hry a informace

PC pozadí pro Windows - wallpapers na plochu PC

Dále vám doporučujeme: PC pozadí pro Windows. můžete využít v smartphone, monitor, notebook, ultrabook, tablet, displej, mobilní telefon, phablet, obrazovka počítače, PC, mobil a pro operační systémy macOS, Microsoft Windows 8, Mac, Windows 10 Mobile, Windows 10, Linux Xubuntu, Slackware, SUSE Linux, Linux Ubuntu, OSX, Windows XP. Full HD tapety na PC jsou rozdělené kategorií: jídlo a nápoje, zvířata, budovy a stavby, 3D a Abstraktní, Roztomilá zvířátka, vojenské Army tapety a zbraně, adventní a vánoční tapety, psi a štěňátka, moře, oceány, pláže, květiny, kytky, voda a bubliny, hudební tapety, letadla, hry a herní wallpapery, motorky, motocykly, Velikonoce - velikonoční tapety, příroda, krajina, noční města, dopravní prostředky, auta. Dostupné rozměry 2160x3840, 1152x768, 1024x600, 1920x1080 Full HD, Full HD 1080x1920, 1200x1920, 375x667, 1600x2560, 412x846, 320x568, hi res 2560x1920, 800x1280, 1440x900, 1536x864, 768x1024, 2560x2048 atd.

Vtipné texty, kameňáky, ftipy, černý humor, anekdoty, fóry

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, kameňáky, ftipy, černý humor, anekdoty, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Slovácích, O Somálcích, Vtipy o cikánech, O škole, Vtipy o doktorech, O Němcích, Frky ze života, Frky, vtipy, vtípky, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Bohu, O Windows, O zvířátkách, Frky o tchýních, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O důchodcích, Vtipné hádanky, Vtipy o policajtech, O ekonomech, O Chucku Norrisovi, O mužích, O manželství apod.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Keywords:Wallpapery na tablet, Seznam zkratek a akronymů, Online web Hry zdarma bez registrace, výukové pomůcky, Co je to Romulus Remus?, volný čas, Seznam vlajek amerických států, zdroje informací, Svatební blahopřání a texty, internet, Ilustrační obrázky, pro děti

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Aforismy, bonmoty, moudrosti, úsloví, rčení, výroky, hlášky

Citáty slavných, Aforismy, bonmoty, moudrosti, úsloví, rčení, výroky, hlášky, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o penězích, citáty o lži, citáty o smutku, citáty o zlu, citáty o svobodě, citáty o bohu, hlášky o alkoholu, citáty o odvaze, citáty o zdraví, citáty o víře, citáty o lásce, citáty o člověku, citáty o manželství, citáty o rozumu, moudra o dětech, citáty o nenávisti, přísloví o naději, citáty o štěstí, citáty o ženách, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Internet, síť, cestování, hry a informace

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: kultura, jídlo, matematika, účetnictví, filozofie, nemoce, ekonomie a ekonomika, technika, různé, bankovnictví, fyzika, sport, věda, latina, hardware, zkratky, zločin a právo, politika, chemie, lékařství a medicína, český jazyk, cestování, literatura, internet atd.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, žurnalisté a novináři, herectví, herci a herečky, křesťanství, věda, školství, poruchy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, národnost, profese a zaměstnání, fikce a fantasy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, Spisovatelé a básníci, státní správa, hanlivé až sprosté přezdívky, rodinné vztahy, zločin a právo, politika, nadpřirozené osoby, záliby, politici, osobnosti, historie, mytologie atd.

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom navštivte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční koledy, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vídeň, Rumové řezy, Dia, Jmenovka, Sněhová vločka, Cesmína, Kameňák, Ježíš Kristus, Šišky, Historické ozdoby, Tichá noc, Třásně, Vykrajovátka, LED svíčky, bezlepkové cukroví, Linecká kolečka, Samolepky, Anglicky, Adventní věnec, Neviňátko, Jesličky, Jmenovky, Brambořík, Omalovánky, Přání, Ohňostroj, Vánoční svícen, Jingle Bells, Vánoční prostírání, Tapeta, Tisk apod.

Klíčová slova: Wallpapery na plochu PC, tipy, Dopravní značky, New York city, zadarmo, linky, Obrázky vlajek měst ČR, Cindy Crawford, Webové online testy zdarma, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Státní vlajky zemí, Životopisy osobností

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Informace, cestování, hry a informace

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Super online hry zdarma

Vyzkoušejte super online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Klasické, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Střílečky, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Pro dívky, Strategie, Stolní hry a deskovky, Logické, Oddechové, Závodní a podobně.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, krajů České republiky atd.

Super online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme super online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Brutální krvavé hry, Logické hry, Pro dívky, Postřehové hry, Karetní hry, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Adventury, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Animace, Strategie, Relaxační hry, Bojové hry a tak dále.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, webové stránky, Super online hry zdarma, Ústecký kraj, doporučujeme, weby, pro dospělé, Belize, Dopravní značky, Nejlepší školní testy a kvízy, Biografie slavných osobností

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Síť, cestování, hry a informace

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, vodorovné značení, zahraniční značky, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky apod.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Klíčová slova: A, odkaz, školství, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, F, Smuteční kondolence, Super online flash hry, F, Hry pro kluky, Seznam přípon a koncovek souborů, cestování, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, Flags of the world, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Remíza: Nad alkoholem nelze zvítězit, jen Moraváci remizovali.

Kdo chce rum pít, hůl si vždycky najde.

Chucka Norrise jednou kousla kobra. Po osmi hodinách krutých bolestí chcípla.

Další odkazy:

Jennifer Lopez
Odkazy na užitečné webové stránky
Tara Reid
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Finland
Linky na partnerské weby
Obrázky k jmeninám a vtipné veršované texty přání
Tipy na Partnerské weby
Fotografie Jennifer Lawrence
Odkazy na partnerské weby
Aktuální počasí, srážky, meteoradar

Děkujeme vám za vaši návštěvu.