Partnerské weby, hry i všeobecné informace

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, výstražné značky, informativní provozní značení, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, dopravní zařízení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky apod.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, zahraniční značky, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky apod.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Mj. na webu naleznete Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy atd.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Klíčová slova: linky, multimédia, Slovník pojmů Co je to?, Nejlepší online hry zdarma, Biografie Selena Gomez, Státní vlajky zemí, webovky, Dopravní značky, Mamiko Tayama sexy fotky, Členské země americké federace, cestování, odkaz, Seznam zkratek a akronymů

Americké federální vlajky

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Americké federální vlajky. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Alabama, Utah, Idaho, Arizona, Arkansas, Indiana, Washington, Severní Dakota, Nové Mexiko, Connecticut, Havaj, Maine, Wisconsin, Vermont, Kansas, Missouri, Delaware, Massachusetts, Rhode Island, Západní Virginie, New Hampshire, Oregon, Mississippi, Florida, Maryland, Severní Karolína atd.

Full HD wallpapers na PC - wallpapers na plochu počítače

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Full HD wallpapers na PC. jsou vhodná pro displej, tablet, PC, počítač, mobil, monitor, obrazovka počítače, phablet, smartphone, ultrabook, mobilní telefon a pro operační systémy Red Hat Linux, Linux Mint, Microsoft Windows Vista, Slackware, Windows Server 2012, Lubuntu, Windows 95, BlackBerry OS, Linux Fedora, Windows 10 Mobile, Windows 2000. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: hudební tapety, rostliny, motorky, motocykly, jídlo a nápoje, psi a štěňátka, Roztomilá zvířátka, květiny, kytky, příroda, krajina, zvířata, vesmír, planety, galaxie, auta, voda a bubliny, wallpapery, sportovní pozadí, Velikonoce - velikonoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, letadla, noční města, hry a herní wallpapery, dopravní prostředky. Zvolte si z rozměrů 1152x768, 800x600, 1280x800, 1920x1200, 1800x1440, Full HD 1080x1920, 1280x854, 1024x600, 1536x2048, širokoúhlé 1366x768, 2560x1440, 1152x864, 1920x1440, 1366x1024, 360x760, 2048x1080 atd.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Náš tip, hry i všeobecné informace

Obrázky na PC - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Také doporučujeme: Obrázky na PC. jsou vhodná pro smartphone, ultrabook, monitor, phablet, mobilní telefon, notebook, mobil, displej, PC, tablet, počítač a pro operační systémy Android, Java ME, Linux Fedora, OSX, Windows XP, macOS, SUSE Linux, Windows 95, Linux Ubuntu, Windows Server 2012, Windows 10 Mobile. Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou přehledně rozdělené do kategorií: oceán, moře, pláže, zvířata, sportovní a závodní auta, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, free wallpapers, fraktály, Formule 1, sportovní wallpapery, vesmír, kosmos, hmyz a pavouci, nature - příroda, květiny, flóra, stromy, motorky, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, ptáci. Vyberte si rozměr z HD 1280x720, 1536x2560, 1280x720, 1152x768, 1920x1080, 1440x2560, 1680x1050, 1800x1440, 1152x864, 1600x900, 800x600, 1920x1440, 3200x1800, 1600x900, 3200x1200, 1152x1920 atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: bankovnictví, zločin a právo, internet, náboženství a křesťanství, různé, technika, věda, politika, filozofie, cestování, jídlo, lékařství a medicína, rostliny, nástroje, hardware, materiály, účetnictví, software, sport, psychologie, český jazyk, zkratky, školství, příroda atd.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Keywords:tipy, Dopravní značky, F, volný čas, Vlajky zemí jižní Asie, V, V, Super online hry zdarma, Chicago city, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, zajímavosti, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Obrázky na plochu počítače - wallpapery do mobilu

Také doporučujeme: Obrázky na plochu počítače. doporučujeme pro smartphone, mobil, počítač, displej, PC, phablet, notebook, monitor, mobilní telefon, ultrabook, tablet a pro operační systémy Mac, macOS, Linux Mint, Windows 10 Mobile, OSX, Chrome OS, Java ME, Red Hat Linux, Windows 98, Windows 10, FreeBSD. Full HD pozadí na PC z kategorií širokoúhlé Full HD widescreen, tenisté a tenistky, ptáci, motorky, sportovní wallpapery, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, flóra, stromy, květiny, fantasy, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, vesmír, kosmos, Formule 1, fraktály, sportovní a závodní auta, velkoměsta a noční život, nature - příroda. Vyberte si rozměr z 1440x960, 2048x1080, 768x1024, 1600x900, 1440x900, 640x480, 1080x1800, 750x1334, 1280x1024, 1920x1440, 2560x2048, 800x1280, 1600x900, 854x480, 1152x864, 1280x854 atd.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Informace, hry i všeobecné informace

Onlinovky zdarma

Vyzkoušejte onlinovky zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Karetní, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Střílečky, Strategie, Bojové online gamesy, Sportovní, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Oddechové, Vánoční online hry, Závodní, Hry na vaření a smažení, Logické a podobně.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Klíčová slova: internet, Onlinovky zdarma, Super online kvízy, Vodní obrázky na plochu, Full HD wallpapers na PC, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Hry pro kluky, Rie Miyazawa, Online adventní magazín, M, zdarma, Hry pro nejmenší děti online zdarma

Členské země americké federace

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Členské země americké federace. Zde naleznete například vlajky států Tennessee, Rhode Island, Ohio, Kansas, Georgie, Arizona, New Hampshire, Wisconsin, Illinois, Texas, Kalifornie, Wyoming, Nevada, Louisiana, Idaho, Iowa, Delaware, Havaj, Massachusetts, Virginie, Connecticut, Arkansas, New Jersey, Michigan, Colorado, Minnesota atd.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Vtipy, černý humor, ftipy, fóry, kameňáky, vtípky

Zkuste vypnout! Vtipy, černý humor, ftipy, fóry, kameňáky, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O zvířátkách, Frky o tchýních, O Windows, O škole, Vtipy o Bohu, O důchodcích, O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Pepíčkovi, O manželství, O mužích, O Chucku Norrisovi, Vtipné hádanky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky ze života, Frky, vtipy, vtípky, O gayích a homosexuálech, O Somálcích, O Slovácích, Vtipy o doktorech, O ženách apod.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: podnikání a podnikatelé, profese a zaměstnání, fikce a fantasy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politika, nadpřirozené osoby, herectví, herci a herečky, historie, národnost, státní správa, mytologie, záliby, věda, sport, psychologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, vlastnosti, školství, filozofie, žurnalisté a novináři, hanlivé až sprosté přezdívky, poruchy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, Spisovatelé a básníci atd.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Klíčová slova: doporučujeme, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Americké federální vlajky, Sexy adult Japanese Anime girls, teens, women, Hry pro nejmenší děti online zdarma, zeměpis, výukové pomůcky, Elisha Cuthbert, Obrázky na plochu počítače, Seznam souborových přípon, zábava

Členské země americké federace

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Členské země americké federace. Zde naleznete například vlajky států Tennessee, Rhode Island, Ohio, Kansas, Georgie, Arizona, New Hampshire, Wisconsin, Illinois, Texas, Kalifornie, Wyoming, Nevada, Louisiana, Idaho, Iowa, Delaware, Havaj, Massachusetts, Virginie, Connecticut, Arkansas, New Jersey, Michigan, Colorado, Minnesota atd.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Síť, hry i všeobecné informace

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Vtípky, fórky, vtipy, ftipy, anekdoty, černý humor

Chcete se pobavit? Vtípky, fórky, vtipy, ftipy, anekdoty, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O důchodcích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o doktorech, Vtipné hádanky, O ekonomech, Vtipy o cikánech, O Slovácích, O ženách, Vtipy o policajtech, O Němcích, O zvířátkách, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, Frky o tchýních, O manželství, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o Bohu, Vtípky o blondýnkách, O Windows, O mužích apod.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, v čem spustit, čím prohlížet, čím zobrazit, jak vytvořit, jak spustit, v čem upravit, jak konvertovat, jak importovat, jak otevřít, jak exportovat soubory z následujících kategorií: písma, fonty, spustitelné soubory, grafiku, komprimace dat, konfigurační soubory, obrazy disků, video soubory, internet a web, koncovky souborů, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů apod.

Klíčová slova: webové stránky, pro děti, Kliparty pro dokumenty, P, Tapety na PC zdarma ke stažení, Omalovánky k vytisknutí, pro dospělé, internetové stránky, A, kuriozity, Online testy zdarma bez registrace, zadarmo, Fotografie Kate Moos, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Vojna: Před odvodní komisi přijde branec, kterému se na vojnu vůbec nechce: "Já mám tuberkulózu!" "To nic není. Soudruh Zápotocký měl také tuberkulózu, a co všechno dokázal! Schopen, odvést!" Druhý branec to také zkouší: "Mám ploché nohy!" "To nic není. Soudruh Gottwald měl také ploché nohy, a co všechno vykonal pro vlast! Schopen, odvést!" Třetí mladík před komisí praví: "Já jsem blbý!" Vojenský lékař se do věci vloží: "Nepřirovnávat! Odvést!"

"Ať žije vláda! Ale za svoje."

Další odkazy:

Celebrity Tara Reid
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Anna Kurnikovová
Tipy na užitečné weby
Kate Moos sexy photos
Zajímavé internetové odkazy
Kate Hudson
Zajímavé webové stránky
Britney Spears
Odkazy na užitečné webové stránky
HTML5 Browserspiel

Děkujeme vám za vaši návštěvu.