Dále doporučujeme, zábava, důležité informace

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií profese a zaměstnání, křesťanství, sport, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, umělci, herectví, herci a herečky, nadpřirozené osoby, rodinné vztahy, mytologie, lékařství, politika, záliby, žurnalisté a novináři, národnost, politici, fikce a fantasy, přezdívky, státní správa, podnikání a podnikatelé, filozofie, vlastnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, historie, školství atd.

Síť, zábava, důležité informace

Moudra, myšlenky, aforismy, hlášky, přísloví, bonmoty, rčení

Slavné citáty, Moudra, myšlenky, aforismy, hlášky, přísloví, bonmoty, rčení, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o nenávisti, citáty o odvaze, citáty o štěstí, moudra o dětech, citáty o dobru, citáty o víře, citáty o přátelství, citáty o neštěstí, hlášky o alkoholu, citáty o manželství, citáty o zlu, citáty o kráse, citáty o svobodě, přísloví o naději, citáty o smrti, citáty o rozumu, citáty o smutku, citáty o penězích, citáty o bohu, citáty o ženách od různých známých osobností.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: F, kuriozity, Dopravní značky, Webové online testy zdarma, Alicia Keys, volný čas, Online adventní magazín, Přehled formátů souborů, Historie strategických válečných her, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, multimédia, Nejhranější hry online, Seznam souborových přípon

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online biografie, životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak vyzkoušejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Tématické články patří do kategorií novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Pittsburgh Penguins, Rétorika, Žijící, Sochař, Romantismus, Slovenští prezidenti, Skladatel, Obchodník, Hudba, Právník, První republika, Atentát, Náboženství, Masový vrah, Dramatik, Komunista, Český slavík, Herečka, Překladatel, Továrník, Stoletá válka, Poslanec, ČSSD, Komunisté, Textař, Máj, Slovák, Producent, Básníci, Vládce, Diplomat, Rock ‚n‘ Roll, Hudebnice, Olympiáda, Trenérka, Žhavé výstřely apod.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako chemie, jídlo, technika, filozofie, psychologie, věda, český jazyk, rostliny, zločin a právo, kultura, nástroje, literatura, cestování, materiály, nemoce, různé, příroda, matematika, bankovnictví, účetnictví, náboženství a křesťanství, sport, nápoje, ekonomie a ekonomika atd.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako symboly, jídlo a nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, náboženství, zvířata, auta, sport, květiny, hudba, ženy a dívky, láska, Vánoce a Advent, stavby, mapy, nástroje a přístroje, rostliny, osobnosti a lidé, věda, halloween, muži, ovoce, zelenina, hmyz atd.

Keywords:webovky, Stručný slovník pojmů a termínů, doporučujeme, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Betlémské světlo, F, URL, Prapory českých měst, Nesem vám noviny, Vlajky jednotlivých států USA, F, Super online flash hry

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Prapory českých měst

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Prapory českých měst. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj apod.

Náš tip, zábava, důležité informace

Free game online hry

Všem hráčům doporučujeme free game online hry. Vybírejte z kategorií Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Logické, Akční hry, Sportovní, Karetní hry a tak podobně.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Klíčová slova: info, Vlajky zemí světa, Ilustrace, obrázky, Celebrity Jessica Alba, pro dospělé, Online geografické testy zdarma bez registrace, pro děti, Samolepky na dárky, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Webové online testy zdarma, Vlajky států obrázků

Přehled formátů souborů

Rozsáhlý Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, v čem upravit, jak spustit, jak otevřít, kterak editovat, jak importovat, jak přehrát, čím prohlížet, v čem spustit, jak vytvořit, jak exportovat soubory z následujících kategorií: obrazy disků, komprimace dat, dokumenty, spustitelné soubory, šablony dokumentů, hudební audio soubory, konfigurační soubory, koncovky souborů, písma, fonty, systémové soubory, video soubory, grafiku apod.

PC pozadí pro Windows - obrázky ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. PC pozadí pro Windows. můžete využít v smartphone, tablet, notebook, phablet, obrazovka počítače, ultrabook, displej, monitor, mobilní telefon, PC, mobil a pro operační systémy Windows 10, Windows 2000, Java ME, BlackBerry OS, Linux Xubuntu, Windows NT, Linux Fedora, SUSE Linux, Windows Server 2012, Windows 98, Microsoft Windows 8. Pozadí na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: operační systémy, Windows, sportovní pozadí, dopravní prostředky, zvířata, noční města, Roztomilá zvířátka, příroda, krajina, letadla, květiny, kytky, hudební tapety, adventní a vánoční tapety, hry a herní wallpapery, jídlo a nápoje, 3D a Abstraktní, moře, oceány, pláže, vesmír, planety, galaxie, psi a štěňátka, Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly, vojenské Army tapety a zbraně. Vyberte si rozměr z 1080x1800, 768x1024, 360x720, 1440x960, 854x480, 412x846, 1280x960, 2048x1080, 1920x1440, 1536x864, 1600x1200, 375x667, 375x812, 640x480, 2048x1536, 1366x1024 atd.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, dopravní zařízení, výstražné značky, informativní provozní značení, zahraniční značky apod.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Online geografické testy zdarma bez registrace

Běžte na online geografické testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: týmy NHL, úřady a ministerstva, politické strany a hnutí, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, vojenské hodnosti, měny, okresy České republiky, obecné zkratky, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, geocaching, země EU apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zkuste online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy atd.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Klíčová slova: Kliparty zdarma, humor, Prapory českých měst, Maria Šarapovová, zajímavosti, Slovník pojmů Co je to?, linky, Jessica Alba, A, tipy, odkaz

Přehled formátů souborů

Rozsáhlý Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, v čem upravit, jak spustit, jak otevřít, kterak editovat, jak importovat, jak přehrát, čím prohlížet, v čem spustit, jak vytvořit, jak exportovat soubory z následujících kategorií: obrazy disků, komprimace dat, dokumenty, spustitelné soubory, šablony dokumentů, hudební audio soubory, konfigurační soubory, koncovky souborů, písma, fonty, systémové soubory, video soubory, grafiku apod.

PC pozadí pro Windows - obrázky ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. PC pozadí pro Windows. můžete využít v smartphone, tablet, notebook, phablet, obrazovka počítače, ultrabook, displej, monitor, mobilní telefon, PC, mobil a pro operační systémy Windows 10, Windows 2000, Java ME, BlackBerry OS, Linux Xubuntu, Windows NT, Linux Fedora, SUSE Linux, Windows Server 2012, Windows 98, Microsoft Windows 8. Pozadí na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: operační systémy, Windows, sportovní pozadí, dopravní prostředky, zvířata, noční města, Roztomilá zvířátka, příroda, krajina, letadla, květiny, kytky, hudební tapety, adventní a vánoční tapety, hry a herní wallpapery, jídlo a nápoje, 3D a Abstraktní, moře, oceány, pláže, vesmír, planety, galaxie, psi a štěňátka, Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly, vojenské Army tapety a zbraně. Vyberte si rozměr z 1080x1800, 768x1024, 360x720, 1440x960, 854x480, 412x846, 1280x960, 2048x1080, 1920x1440, 1536x864, 1600x1200, 375x667, 375x812, 640x480, 2048x1536, 1366x1024 atd.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, dopravní zařízení, výstražné značky, informativní provozní značení, zahraniční značky apod.

Informace, zábava, důležité informace

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: žurnalisté a novináři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, nadpřirozené osoby, osobnosti, mytologie, poruchy, historie, lékařství, křesťanství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, herectví, herci a herečky, zločin a právo, umělci, panovníci, prezidenti, králové a círaři, rodinné vztahy, psychologie, podnikání a podnikatelé, národnost, přezdívky, politika, filozofie, sport, hanlivé až sprosté přezdívky, státní správa atd.

Fórky, kameňáky, anekdoty, černý humor, fóry, vtípky

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, kameňáky, anekdoty, černý humor, fóry, vtípky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako frky o zvířatech, černý humor, židovské anekdoty, vtipné citáty, vtipy o facebooku, kameňáky, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech apod.

Klíčová slova: Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Online hry zdarma, zadarmo, webové stránky, Vlajky amerických států USA, Tipy na romantické vánoční filmy, Nejlepší hry pro dívky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, PC pozadí pro Windows, Tapety na PC zdarma ke stažení, školství, internet, Grunge hudební styl, 12

Několik fórů na závěr. Vtip Drsné odmítnutí: Dostaneš to jen přes mojí mrtvolu.

"Ať žije vláda! Ale za svoje."

Ze školy:Včera byla smaženice, samé divné hřiby. dneska jdeme do márnice, za těmi co chybí...

Další odkazy:

Omalovánky pro děti
Partnerské internetové stránky
Warez
Zajímavé internetové odkazy
Omalovánky k vybarvení zdarma
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Sexy Elisha Cuthbert
Odkazy na partnerské weby
Jak vybrat vánoční stromek?
Linky na partnerské weby
Opilý Santa Claus

Děkujeme vám za vaši návštěvu.